Pogotowie akumulatorowe Bydgoszcz - sprzedaż akumulatorów z dostawą i wymianą u klienta

Dojeżdżamy, wymieniamy akumulator na nowy i ruszasz w drogę!

Akumulatory z usługą dostawy i wymiany u klienta

Pomagamy w awaryjnym uruchomieniu samochodu

Doradzamy w wyborze najlepszego akumulatora do Twojego samochodu

Jeśli akumulator w Twoim samochodzie przestał działać – zadzwoń do nas. Dojedziemy w wyznaczone przez Ciebie miejsce i zamontujemy nowy akumulator. Dzięki temu unikniesz straty czasu i pieniędzy na wzywanie lawety. Nasze pogotowie akumulatorowe działa na terenie Bydgoszczy i okolic. Zabieramy zużyty akumulator do utylizacji więc nie musisz się tym martwić.

Jeśli akumulator w samochodzie tylko się rozładował (np. po pozostawieniu włączonych świateł) uruchamiamy samochód awaryjnie, albo wymontowujemy akumulator w celu naładowania prostownikiem, zostawiając akumulator zastępczy.

Co nas wyróżnia?

Zadowolenie naszych klientów i szybki czas działania stawiamy na pierwszym miejscu. Nasza firma od kilkunastu lat działa w branży motoryzacyjnej, posiadamy niezbędne doświadczenie i bardzo szeroki wybór akumulatorów. Znajdziesz u nas akumulatory renomowanych firm takich jak Bosch, Varta, Topla i Centra. Posiadamy w ofercie akumulatory do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i maszyn rolniczych. Na wszystkie akumulatory udzielamy 2 lat gwarancji.

Szybka wymiana akumulatora w Bydgoszczy

Dojeżdżamy do klientów na ternie Bydgoszczy i okolic. Cenę dojazdu ustalamy indywidualnie.

Nasze pogotowie akumulatorowe działa od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-16:00 oraz w sobotę w godzinach 8:00-13:00.

Kontakt telefoniczny: 533 304 036